راز ماندگارى اين انقلاب، اتكاى به ايمانهاست؛ اتكاى به خداست. لذا شما مى‌بينيد آن روزى كه توده‌ى عظيم مردم در سرتاسر كشور احساس كنند كه دشمنى‌اى متوجه انقلاب است، احساس كنند كه دشمنىِ جدى‌اى وجود دارد، بدون فراخوان حركت ميكنند مى‌آيند. ...مردم وقتى احساس ميكنند دشمن در مقابل نظام اسلامى ايستاده است، مى‌آيند توى ميدان. اين حركتِ ايمانى است، اين حركتِ قلبى است...
 • ???? ????
 • ?????? ?? ????
 • ?????? ?? ??
 • ?????
 • ??????
 • ?????? ??? ???????
 • ????? ?????
 • ????? ??????
 • ???? ? ????
 • ?????
 • ????? ??
HyperLink
سامانه آموزش مجازی نهاد
سامانه رابطین مرکز فرهنگی قرآن و عترت
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
 
 
 
 
 مقام معظم رهبری: پيام رهبر معظم انقلاب خطاب به امت بزرگ اسلام در پي حملات وحشيانه رژيم صهيونيستي در اسفند ماه 86

   

امت بزرگ اسلام، ملت عزيز ايران

حوادث خونين غزه در اين روزها چنان فجيع و دردناک است که نمي توان غم سنگين ناشي از ان را با زبان و قلم ، بيان کرد. کودکان بي گناه و زنان و مردان مظلوم پس از ماهها محاصره ي کامل ، اکنون با قساوت و شقاوت صهيونيست ها ، در خانه و کشانه ي خود به خاک و خون کشيده مي شوند ، غنچه هاي نورس در برابر چشم پدر ومادر ، و پدران و مادران در برابر کودکان معصوم ،در اتش کينه ي جلادان غاصب مي سوزند ، مدعيان تمدن و انساندوستي باوقاحت تمام، اين فاجعه عظيم انساني را خونسردانه و بي تفاوت تماشا مي کنند و حتي برخي با بيشرمي از ان ابراز خشنودي مي نمايند . سکوت دنياي اسلام در برابر اين تعدي کم نظير به هيچ رو پذيرفته نيست.

امت اسلامي بايد به خروش آيد وسران اسلامي بايد خشم ملتهاي خود را به رخ رژيم غاصب بکوبند . دست دولت امريکا نيز به خون ملت مظلوم فلسطين آغشته است . به پشتيباني آن دولت مستکبر و طغيانگر است که صهيونيستها با گستاخي مرتکب اين جنايتهاي نا بخشودني مي شوند ، ملتها و دولتهاي اسلامي نداي مظلوميت فلسطينيان مظلوم را به سراسر جهان برسانند و وجدانهاي خفته را بيدار کنند ايا ملت امريکا مي داند که زمامدارانش اينگوينه همه ي حرمتهاي بشري را در پيش پاي صهيونيستها قرباني کرده اند ؟ايا ملتهاي اروپايي باخبرند که تسلط سرمايه داران صهيونيست بر کشورهاي انان کار سياستمدارانشان را به کجا کشانده است ؟


و اين تصادف و اتفاق نيست که همزمان با اين جنايتهاي نظامي ، در گوشه ديگر از جغرافياي زير سيطره ي استکبار ، برترين مقدسات اسلامي دستخوش تعرض مي شود و قلمهاي پليد و سياستهاي شيطاني حامي آنها، ساحت مقدس حضرت رحمه للعالمين را که همه ي بشريت وامدار پيام الهي او وذات مقدس اوست ، مورد هتک و اهانت قرار مي دهند ، اري اين اسلام عزيز است که با پيام رهائي بخش و ظلم ستيز خود و با برانگيختن روح کرامت و عزت در انسانها و ملتها ، مستکبران را به وحشت انداخته و اتش کينه ي ملتهاي مسلمان را در دل آنان مشتعل ساخته است و حرکات انان را ديوانه وار کرده است .

اکنون مستکبران طغيانگر بدانند که با خشونت و درندگي نخواهند توانست فروغ بيداري روز افزون اسلامي را خاموش کنند . مقاومت قهرمانانه ي ملت فلسطين و شجاعت حيرت برانگيز مرد وزن و پير و جوان آنان در برابر صهيونيست هاي خونخوار ،گواه زنده ي اين مدعا است . فرجام اين درگيري ، پيروزي حق برباطل است ، همچنانکه فرمود .. فانتقمنا من الذين اجرموا و کان حقا علينا نصر المومنين .


اينجانب به مردم غزه ، به مردان وزنان مظلوم و مقاوم ، به کودکان معصوم و غنچه ها ي پرپر شده درود ميفرستم وصبر و فرج و پيروزي انان را از خدا مسئلت مي کنم .

 

والسلام عليکم و رحمه الله


سيد علي خامنه اي

1386/12/12
 

 

 
       ::        :: کلیه حقوق برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.
     Powered by MSMSoft