1398/07/20
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی: خداوند زمینه ظهور را با راهپیمایی اربعین درست می‌کند
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در مراسم بدرقه کاروان درمانی خادمین سیده زینب سلام‌الله علیها، راهپیمایی اربعین را زمینه‌ساز ظهور معرفی کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی: خداوند زمینه ظهور را با راهپیمایی اربعین درست می‌کند
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مراسم بدرقه کاروان درمانی سیده زینب سلام‌الله علیها، از ساعت 9 روز پنجشنبه 18 مهر 98 در مسجد دانشگاه تهران برگزار شد.
در این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین میر مجید سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، ضمن سلام بر خادمین حضرت اباعبدالله علیه‌السلام، گفت: خسته نباشید می‌گویم خدمت شما که دلاور مرد و دلاور زن هستید و خداوند توفیق داده که این مسیر را بروید و با این کاروان عظیم اباعبدالله همراه شوید.
وی در ادامه گفت: وقتی این حرکت‌های میلیونی را می‌بینیم یاد سوره النصر می‌افتیم. خداوند در این سوره می‌فرماید «إِذَا جَاءَ نَصْرُ اللَّهِ وَالْفَتْحُ * وَرَأَيْتَ النَّاسَ يَدْخُلُونَ فِي دِينِ اللَّهِ أَفْوَاجًا * فَسَبِّحْ بِحَمْدِ رَبِّكَ وَاسْتَغْفِرْهُ إِنَّهُ كَانَ تَوَّابًا - چون يارى خدا و پيروزى فرارسد و ببينى كه مردم دسته‌دسته در دين خدا درآيند، پس به ستايش پروردگارت نيايشگر باش و از او آمرزش‌خواه كه وى همواره توبه‏ پذير است»؛ در این سفر هم مشاهده می‌شود مردم فوج فوج به دین اباعبدالله درمی‌آیند و وظیفه ماست که در این سفر 2 کار را انجام دهیم؛ شکر خدا کنیم، توبه کنیم.
وی در ادامه افزود: خداوند زمینه ظهور را با این راهپیمایی‌ها درست می‌کند. همه‌چیز محیا می‌شود برای یک اتفاق بزرگ و همان‌طور که حضرت آقا گفتند اجزاء ارکان تمدن سازی آینده جهان، در اینجا در حال شکل‌گیری است.
مسئول نهاد در پایان گفت: زمانی بود که در این مسیر پیاده‌روی تعداد کمی از افراد حاضر بودند اما آلان به 20 میلیون انسان رسیده است که با هر سختی و خطراتی که به وجود می‌آید، از تعداد آن کاسته نمی‌شود.
توضیح اینکه، کاروان خادمین سیده زینب سلام‌الله علیها در قالب یک گروه 400 نفره، با احداث چهار درمانگاه ثابت و یک تیم پیاده برای ارائه خدمات درمانی به زائرین اربعین، راهی عتبات عالیات شدند.

آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی