1398/07/03
پیام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی به مناسبت آغاز سال تحصیلی 98-99، پیامی خطاب به دانشجویان جدید دانشگاه صادر کرد.
پیام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران به دانشجویان جدیدالورود دانشگاه
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، متن پیام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم/ هست کلید در گنج حکیم
دانشجویان جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران
در ابتدا، ورود شما فرزندان عزیزم را به دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک عرض می‌کنم و امیدوارم از فرصت حضور در بزرگ‌ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور، نهایت بهره را برای تعالی علمی و معنوی خود ببرید.
امروز صفحه جدیدی در کتاب عمر گران‌مایه شما گشوده شده است که امیدوارم با تلاش و ایمان شما و همراهی استادان و مدیران توانمند دانشگاه، خطوط پیشرفت و سعادت در آن نقش ببندد.
امروزه در دورانی به سر می‌بریم که پایه‌های یک تمدن نوین در این سرزمین در حال شکل‌گیری است و نخبگان و اندیشمندان این دیار، از ستون‌های اصلی آن هستند و بی‌شک، شما نیز در ساختن این بنای رفیع، با دانایی، بصیرت، اخلاق وهمت، سهم بسزایی ایفا خواهید کرد.
از شما می‌خواهم با امید و توکل به خداوند، تا رسیدن به قله‌های سعادت، از تلاش بازنایستید؛ از موانع و سختی‌های روزگار ناامید نشوید؛ دل خود را با یاد همیشگی خداوند گرم نگه‌دارید و با همت و پشتکار، آینده‌ای پرافتخار برای خود و کشور عزیزمان ایران رقم بزنید که امید مردم، به انسان‌های آگاه، سخت‌کوش و مقاومی چون شماست.
از خداوند مهربان برای همه شما فرزندان عزیزم سلامتی، موفقیت روزافزون و عاقبت‌به‌خیری آرزو می‌کنم.

میر مجید سیدقریشی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
دانشگاه علوم پزشکی تهران


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی