1398/05/09
حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری: دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه علم و پژوهش، سرآمد است
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در نشست شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه با تشریح گام دوم انقلاب و راهکارهای اجرای آن، به تبیین اقدامات اجرایی تحقق شعار رونق تولید در دانشگاه پرداخت.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری: دانشگاه علوم پزشکی تهران در حوزه علم و پژوهش، سرآمد است
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، نشست شورای تخصصی فرهنگی اجتماعی دانشگاه با موضوع «گام دوم انقلاب و راهکارهای اجرای آن در سطح دانشگاه»، روز شنبه 5 مرداد 98 در سالن شورای دانشگاه تشکیل شد.
در این نشست حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری به تبیین سرفصل‌های هفت‌گانه، بیانیه گام دوم انقلاب پرداخت و گفت: «علم و پژوهش»، «معنویت و اخلاق»، «اقتصاد»، «عدالت و مبارزه با فساد»، «استقلال و آزادی»، «عزت ملی، روابط خارجی و مرزبندی با دشمن» و «سبک زندگی» هفت محوری هستند که از سوی مقام معظم رهبری مورد تأکید قرارگرفته و برای هر سرفصل نیز محورهایی مشخص‌شده است.
وی افزود: در حوزه علم و پژوهش، جهت‌گیری به سمت تولید قدرت و ثروت، حفظ شتاب علمی کشور و عبور از مرزهای کنونی و فتح قلل دانش مورد تأکید قرارگرفته است که دانشگاه علوم پزشکی تهران در این عرصه سرآمد است.
حجت‌الاسلام غفاری با اشاره به راهکارهای پیشنهادی درزمینهٔ اجرایی شدن بیانیه گام دوم انقلاب در دانشگاه  گفت:  دانشگاه می‌تواند درزمینهٔ خرید لوازم و تجهیزات پزشکی، قوانینی را وضع کند که از محصولات ساخت داخل خریداری و استفاده شود.
وی همچنین با پیشنهاد برگزاری کارگاه‌هایی ویژه استادان، کارکنان و دانشجویان با موضوعات «امیدبخشی به آینده»، «تاریخ معاصر» و «پیشرفت‌ها و توانمندی‌های کشور در حوزه‌های مختلف» گفت: تاکنون چند کارگاه به این منظور برای استادان برگزارشده که مورد استقبال قرارگرفته و  از مهرماه امسال نیز در نظر داریم 15 کارگاه دیگر را  برگزار کنیم.

آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی