1398/04/16
تجلیل از خادمان مسجد امام علی (ع) خوابگاه کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران
به همت واحد خواهران نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مراسم تجلیل از خادمان مسجد امام علی علیه‌السلام خوابگاه کوی برگزار شد.
تجلیل از خادمان مسجد امام علی (ع) خوابگاه کوی دانشگاه علوم پزشکی تهران
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این مراسم روز دوشنبه 10 تیر 98 با حضور مرضیه ملکی، مسئول و شعبانی و ذبیحی، کارشناسان واحد خواهران نهاد، در خوابگاه کوی علوم پزشکی برگزار شد.
در ابتدای مراسم، ملکی با بیان اینکه مساجد، در نزد خداوند متعال‌، از هر مکانی دوست‌داشتنی‌تر هستند، گفت: در روایات داریم پیامبر اکرم (ص) به جبرئیل فرمودند «ای جبرئیل‌! کدام بقعه‌، از همه بقاع نزد خداوند دوست‌داشتنی‌تر است‌؟ جبرئیل فرمود مساجد و از میان اهل مسجد هم کسی نزد خدا دوست‌داشتنی‌تر است که اوّل از همه داخل شود و آخر از همه خارج شود».
وی در ادامه به اهمیت مسجد به‌عنوان پایگاهی اجتماعی پرداخت و گفت: بر اساس آیه هشتم سوره توبه، مساجد خدا را تنها کسانی آباد می‌کنند که به خدا و روز بازپسین ایمان آورده و نماز بر پایه داشته و زکات داده و جز از خداوند نترسیده‌اند و اینان از راه‌یافتگان هستند؛ بنابراین فعالیت دانشجویانی که باوجود مشغله‌های تحصیلی به این مهم توجه دارند؛ شایسته قدردانی است.
در پایان جلسه از 20 تن از خادمانی که در برگزاری مراسم افطاری و برنامه‌های ویژه ماه مبارک رمضان مشارکت داشتند تقدیر و به‌رسم یادبود هدایایی به آن‌ها تقدیم شد.

نظرات کاربران
کد امنیتی