1398/04/15
برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی شدند
با تجمیع نتایج شرکت‌کنندگان مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت، اسامی برگزیدگان این مرحله اعلام شد.
برگزیدگان مرحله دانشگاهی بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور معرفی شدند
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، آزمون بخش آوایی بیست و چهارمین جشنواره قرآن و عترت دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور در دو بخش برادران و خواهران در روزهای دوشنبه 9 اردیبهشت 98 (ویژه برادران) و سه‌شنبه 10 اردیبهشت 98 (ویژه خواهران) برگزار شد که پس از داوری و تجمیع نتایج توسط داوران بین‌المللی، اسامی برگزیدگان به شرح زیر اعلام شد:

بخش برادران
حفظ کل
سید اصغر محمدی/ بخش کارمندان/ رتبه اول
سید سینا عالم زاده/ بخش دانشجویان/ رتبه اول
حمیدرضا پورطالبی/ بخش دانشجویان/ رتبه دوم

حفظ بیست جزء
محمدمهدی ظهوری/ بخش دانشجویان/ رتبه اول
مصطفی امیدی/ بخش دانشجویان/ رتبه اول

حفظ ده جزء
سید موسی زین‌العابدین/ بخش دانشجویان/ رتبه اول

حفظ پنج جزء
امیرحسین سکوتی/ بخش دانشجویان/ رتبه اول

رشته تحقیق
سید رضا هاشمی/ بخش استادان/ رتبه اول
میثم شیرزاد/ بخش استادان/ رتبه دوم
غلامرضا رحیمی/ بخش کارمندان/ رتبه اول
حمیدرضایی/ بخش کارمندان/ رتبه دوم
محمدابراهیم مقدم/ بخش کارمندان/ رتبه سوم
محمد رمضانی/ بخش دانشجویان/ رتبه اول
حسن اسدی/ بخش دانشجویان/ رتبه دوم
علی‌رضا صادقی/ بخش دانشجویان/ رتبه سوم

رشته ترتیل
دکتر مؤمنی/ بخش استادان/ رتبه اول
احسان شریف پاقلعه/ بخش استادان/ رتبه دوم
حمیدرضا ادهمی/ بخش استادان/ رتبه سوم
اکبر عبادی/ بخش کارمندان/ رتبه اول
حسین نباتعلی/ بخش کارمندان/ رتبه دوم
حسن امین زاده/ بخش کارمندان/ رتبه سوم
سجاد قانع عزآبادی/ بخش دانشجویان/ رتبه اول
مجید خلیلی/ بخش دانشجویان/ رتبه دوم
حامد هوشنگ مالمیری/ بخش دانشجویان/ رتبه سوم

خواهران
حفظ کل
زینب حاجی‌زاده/ بخش دانشجویان/ رتبه اول

حفظ بیست جزء
فرزانه دشتی/ بخش کارمندان/ رتبه اول
شهره مصلحیون/ بخش دانشجویان/ رتبه اول

حفظ ده جزء
مریم مرادنژاد/ بخش کارمندان/ رتبه اول
زهرا صباحی/ بخش دانشجویان/ رتبه اول

حفظ پنج جزء
زهرا اسماعیلی/ بخش دانشجویان/ رتبه اول
فاطمه قرنی/ بخش دانشجویان/ رتبه دوم
زهرا امام قلی پور/ بخش دانشجویان/ رتبه سوم

رشته تحقیق
فاطمه پولادی/ بخش کارمندان/ رتبه اول
اعظم دهقانی تفتی/ بخش کارمندان/ رتبه دوم
فاطمه طرفی/ بخش دانشجویان/ رتبه اول
فرزانه زائری/ بخش دانشجویان/ رتبه دوم

رشته ترتیل
سپیده مختاری/ بخش استادان/ رتبه اول
فاطمه علیزاده/ بخش کارمندان/ رتبه اول
شیما معتمدی/ بخش کارمندان/ رتبه دوم
زهرا لطفعلیان/ بخش کارمندان/ رتبه سوم
فاطمه زمین کشت/ بخش دانشجویان/ رتبه اول

توضیح اینکه افراد راه‌یافته به مسابقات کشوری، با نظر مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی معرفی و اسامی آن‌ها اعلام خواهد شد.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی