1397/11/14
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده «بصیرت» و «شهادت» را دو عنصر مهم در ماندگاری انقلاب معرفی کرد
در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، رئیس و اعضای هیئت‌رئیسه دانشگاه‌های تهران و علوم پزشکی تهران با حضور بر مزار شهدای گمنام دانشگاه، با آرمان‌های شهدا تجدید میثاق کردند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده «بصیرت» و «شهادت» را دو عنصر مهم در ماندگاری انقلاب معرفی کرد
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، در این مراسم که به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شد، پس از اقامه نماز ظهر و عصر، اعضای هیئت‌رئیسه دو دانشگاه با غبارروبی و اهدای شاخه گل به مقام والای شهیدان ادای احترام کردند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم در دانشگاه، ضمن تبریک به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و تشکر از حوزه ریاست دانشگاه تهران بابت برگزاری این مراسم باشکوه اظهار داشت: دو عنصر «بصیرت» و «شهادت»، مهم‌ترین عناصر در ماندگاری انقلاب هستند که باید به آن‌ها با نگاه عمیق و ویژه‌ای نگریست.
وی در ادامه گفت: بصیرتی که در ذهن و اندیشه نخبگان این انقلاب است را باید در محیط‌های علمی و دانشگاهی کشور رواج داد زیرا تا آن بصیرت باطنی نسبت به اصول انقلاب در بطن و روح جوانانمان نفوذ نکند؛ نمی‌توان از آنان انتظار داشت تا دنباله‌روی آرمان‌های این انقلاب باشند.
مسئول نهاد با اشاره به وظیفه همه ما در خصوص انتقال رشادت‌های ایثارگران به نسل جوان اظهار داشت: تعدادی از جوانان دانشجو و استادان با نثار جان خود و شهادت درراه آرمان‌های انقلاب اسلامی، پایداری و بصیرت خودشان را در این راه‌نشان دادند و همه ما در مقابل این شهیدان مسئولیم و یکی از وظایف ما این است که بتوانیم بصیرت و اندیشه انقلاب را به آیندگان انتقال دهیم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده در پایان سخنان خود گفت: خداوند را بابت این انقلاب شکوهمند و پایداری و ماندگاری آن شاکریم و امیدواریم که راه شهدا، به نحو احسن ادامه یابد و بتوانیم این انقلاب ناب را به دست صاحب اصلی آن، امام عصر (عج)، برسانیم.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی