1397/10/10
برگزاری پویش سه‌شنبه‌های مهدوی در دانشکده‌های پرستاری و مامایی، پیراپزشکی و توان‌بخشی
به همت کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی تهران پویش سه‌شنبه‌های مهدوی در سه دانشکده پرستاری و مامایی، توان‌بخشی و پیراپزشکی در حال برگزاری است.
برگزاری پویش سه‌شنبه‌های مهدوی در دانشکده‌های پرستاری و مامایی، پیراپزشکی و توان‌بخشی

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در پی برگزاری برنامه سه‌شنبه‌های مهدوی با برنامه‌ریزی و مسئولیت کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی تهران در سه دانشکده پرستاری و مامایی، توان‌بخشی و پیراپزشکی در طول هفته‌های گذشته، محمدرضا خدائی، دبیر این کانون به ارائه گزارشی از برگزاری این برنامه پرداخت.
وی با اشاره به اینکه سیاست کانون مهدویت بر تقویت کانون‌های دانشکده‌ای و افزایش سطح کیفی برنامه‌های اجراشده است؛ گفت: لزوم اجرای مستمر و مداوم برنامه‌ها و نیز جریان سازی مهدوی در بین دانشجویان، ما را بر این داشت تا برنامه سه‌شنبه‌های مهدوی را به‌صورت هفتگی و مداوم و به‌عنوان برنامه‌ای مشترک در سه دانشکده پرستاری و مامایی، توان‌بخشی و پیراپزشکی برگزار کنیم.
وی افزود: از گذشته‌های دور مشتاقان اهل‌بیت (علیهم‌السلام) برای توسل به حضرت ولی‌عصر (عجل الله تعالی فرجه)، سه‌شنبه‌شب، خود را به جمکران و فضای معنوی مسجد جمکران می‌رساندند که با تأسی از این عمل پسندیده، برنامه سه‌شنبه‌های مهدوی با هدف افزایش شناخت، معرفت و محبت به حضرت ولی‌عصر و نیز ایجاد فضایی جهت بیان دغدغه‌ها و افزایش روحیه مسئولیت‌پذیری به‌عنوان منتظر، اجراشده است.
خدایی در خاتمه با اشاره به برنامه‌های دیگر کانون مهدویت نظیر «یلدای مهدوی»، «دل نوشته‌ای برای امام» و «کارگاه آموزش خطاطی» اظهار داشت: کانون مهدویت در نظر دارد برنامه سه‌شنبه‌های مهدوی را به‌صورت هفتگی در طول سال تحصیلی اجرا کند و در این راه از تمامی دانشجویانی که علاقه‌مند به خادمی در این امر ارزشمند هستند، دعوت می‌کند.


نظرات کاربران
کد امنیتی