1397/09/06
برنامه «شب خاطره اربعین» ویژه دانشجویان شرکت‌کننده در مراسم پیاده‌روی اربعین برگزار شد
به همت رابط بین‌الملل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، برنامه «شب خاطره اربعین» ویژه دانشجویان شرکت‌کننده در مراسم پیاده‌روی اربعین برگزار شد.
برنامه «شب خاطره اربعین» ویژه دانشجویان شرکت‌کننده در مراسم پیاده‌روی اربعین برگزار شد
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مراسم «شب خاطره اربعین» روز یکشنبه چهارم آذر 97 با حضور دکتر فتوره چی، استاد دانشگاه و مدیر گروه مطالعات رسانه و فرهنگ موسسه مطالعات و تحقیقات اجتماعی دانشگاه تهران و جمعی از دانشجویان شرکت‌کننده در این سفر در ساختمان مرکزی دانشگاه برگزار شد.
در این مراسم دانشجویان شرکت‌کننده ضمن بیان نقطه نظرات خود به بیان خاطرات و تجربیات معنوی خود از این سفر روحانی پرداختند.
کاروان سال جاری که به نام حضرت خدیجه کبرا سلام‌الله علیها مزین شده بود با شرکت 40 نفر از دانشجویان از کشورهای هندوستان، پاکستان، بحرین، نیجریه و عراق به این سفر روحانی اعزام شدند.
توضیح اینکه سال جاری سومین سال متوالی است که کاروان دانشجویان پردیس بین‌الملل با پشتیبانی دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی در قالب کاروانی به سرپرستی حجت‌الاسلام‌والمسلمین موسوی، رابط بین‌الملل نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین در کشور عراق و زیارت عتبات عالیات اعزام می‌شوند.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی