1397/08/27
برگزاری جشن بزرگ آغاز امامت حضرت صاحب‌الزمان (عج)
به همت کانون مهدویت دانشگاه علوم پزشکی تهران، جشن بزرگ آغاز امامت حضرت مهدی (عج) در تالار ابن‌سینای دانشکده پزشکی برگزار شد.
برگزاری جشن بزرگ آغاز امامت حضرت صاحب‌الزمان (عج)

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جشن بزرگ امامت حضرت مهدی (عج) از ساعت 14:30 الی 17 روز شنبه 26 آبان 97 در تالار ابن‌سینا برگزار شد.
در ابتدای مراسم دکتر محمد شجاعی، کارشناس فلسفه و مبلغ بین‌المللی در حوزه انسان‌شناسی و مهدویت، ضمن خیرمقدم به حضار و تبریک به مناسبت فرارسیدن امامت امام زمان (عج)، اظهار داشت: انسان دارای پنجشان است که بر هرکدام آن قوانینی حاکم است؛ اولین شان انسان جمادی، دومین شان گیاهی، سومین حیوانی، چهارمین عقلی و پنجمین آن شان فوق تجرد یا انسانی است که شخصیت انسان در پنجمین شان شکل می‌گیرد و در این مرحله قابلیت کسب کمالات نامحدود را پیدا می‌کند.
وی در ادامه اظهار داشت: منظور از امام کسی است که همه پنج شان انسان را می‌شناسد و به او کمک می‌کند تا آن پنج شان را به بالاترین درجه برساند.
وی در ادامه گفت: دانشجویان در دانشگاه‌های سراسر جهان در حال کشف قوانین ریاضی خداوند هستند. چراکه خداوند در جنبه‌های مختلف نظیر عالم جمادات، گیاهان و حیوانات و عقل، ظهور و آنان را چینش و مهندسی می‌کند.
وی در پایان سخنان خود گفت: آوردن امام زمان (عج) به عهده ما انسان‌هاست و ایشان زمانی خواهد آمد که ما یار و یاور و جز برطرف‌کنندگان موانع ظهورشان باشیم.
در ادامه گروه بین‌المللی تواشیح «بیان» به هنرنمایی پرداختند و مراسم با اجرای مسابقه و قرعه‌کشی از بین حضار و اهدای جوایزی به آن‌ها پایان یافت.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی