1397/02/17
برگزاری نشست ائمه جماعات خوابگاهی و دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران
به همت مدیریت امور روحانیون و مبلغین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران، نشست ائمه جماعت خوابگاهی و دانشکده‌ها با موضوع برنامه‌های ماه مبارک رمضان برگزار شد.
برگزاری نشست ائمه جماعات خوابگاهی و دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران
گالری عکس

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این نشست از ساعت 15 روز یکشنبه 16 اردیبهشت 97 با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری، معاون دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران و 20 تن از ائمه جماعات خوابگاه‌ها و دانشکده‌های دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن شورای دفتر نهاد واقع در ساختمان معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در ابتدای کارگاه حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری، در مورد اجرای برنامه‌های مدون حلقه‌های معرفت در خوابگاه‌ها سخن گفت و برنامه‌هایی را به ائمه جماعات حاضر در جلسه ارائه کرد.
 وی در ادامه در مورد ارسال گزارش‌های منظم برنامه‌های فرهنگی صورت گرفته، توسط ائمه جماعات و شوراهای فرهنگی در مجموعه‌ها صحبت کرد و گفت: گزارش‌های ارسالی از برنامه‌های انجام‌شده باید منظم و کامل باشد.
وی در پایان سخنان خود به برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در مورد برنامه‌هایی که قرار است در ماه مبارک رمضان 1439 برگزار شود اشاره کرد که مهم‌ترین آن‌ها تفسیر سوره مبارکه فرقان توسط ائمه جماعات و برگزاری مراسم افطاری است.
این جلسه با مشارکت فعال ائمه جماعات حاضر و به‌صورت پرسش و پاسخ و بیان نظرات و انتقادات برگزار شد.


کلمات کلیدی:
آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی