1401/01/22
حجت‌الاسلام‌والمسلمین داوری: دشمن، آرمان‌ها و اصول بنیادین ما را هدف قرار داده است
در راستای نهضت تفسیر قرآن کریم رمضان 1443، جلسه تفسیر قرآن کریم در نمازخانه بیمارستان بهارلو برگزار شد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین داوری: دشمن، آرمان‌ها و اصول بنیادین ما را هدف قرار داده است

به گزارش روابط‌عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، جلسه تفسیر قرآن کریم پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر روز یکشنبه 21 فروردین 1401 در نمازخانه بیمارستان بهارلو برگزار شد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین داوری با اشاره به آیه 89 سوره مبارکه نحل «وَ نَزَّلْنَا عَلَيْكَ الْكِتَابَ تِبْيَانًا لِكُلِّ شَيْءٍ وَهُدًى وَ رَحْمَةً وَبُشْرَىٰ لِلْمُسْلِمِينَ - و ما بر تو این کتاب (قرآن عظیم) را فرستادیم تا حقیقت هر چیز را روشن کند و برای مسلمین هدایت و رحمت و بشارت باشد» گفت: جهاد تبیین، مجاهده دائمی اولیای الهی در طول تاریخ بوده است.
ایشان در ادامه تصریح کرد: حضرت زهرا (س) بعد از رحلت پیامبر، شرایط را برای مردم تبیین و با گفتگو درب خانه صحابه‌ی رسول خدا و خطبه خوانی بین زنان مدینه از امام‌زمانش دفاع کرد و حضرت زینب (س) هم جریان حق را بعد از شهادت ابی‌عبدالله تبیین کرد.
وی در ادامه اظهار داشت: مقام معظم رهبری در تاریخ یکم فروردین 1397، در حرم مطهر رضوی فرمود «ببینید دشمن برای تغییر و انحراف ذهن ما چه چیزی را هدف قرار داده و تحریف می‌کند.» دشمن آرمان‌ها و اصول بنیادین ما را هدف قرار داده، اقدامات آشکار نظام را مخفی می‌کند، دستاوردها را کوچک نشان می‌دهد، دوران سراسر ضعف پهلوی را بزک کرده و القاء می‌کنند که مشکلات کشور به‌خاطر گفتمان انقلاب اسلامی و ایستادگی مقابل آمریکا و استکبارستیزی است.


نظرات کاربران
کد امنیتی