1400/12/14
برگزاری دومین جلسه وبینار «سبک زندگی مسئولانه» در مرکز طبی کودکان - قطب علمی طب کودکان
به همت دفتر بهبود کیفیت و مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دومین جلسه وبینار «سبک زندگی مسئولانه» در مرکز طبی کودکان برگزار شد.
برگزاری دومین جلسه وبینار «سبک زندگی مسئولانه» در مرکز طبی کودکان - قطب علمی طب کودکان

به گزارش روابط‌عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دومین جلسه وبینار با موضوع «سبک زندگی مسئولانه» در مرکز طبی کودکان به همت دفتر بهبود کیفیت و مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در راستای ارتقاء مهارت‌های رفتاری و اخلاقی کارکنان روز چهارشنبه 11 اسفند 1400 با تدریس دکتر سرو قامت، مشاور عالی مرکز هم‌اندیشی استادان و نخبگان دانشگاه، به‌صورت مجازی در سامانه اسکای‌روم برگزار شد.

ایشان در ابتدای جلسه اظهار داشت: مهارت «نه» گفتن، اداره زندگی شخصی و حقوقی در موارد بحرانی، شناسایی هنجارهای جامعه که کانون خانواده را تحت شعاع قرار می‌دهد، استفاده مناسب از ظرفیت فضای مجازی و اشاعه فرهنگ کتاب‌خوانی از مهم‌ترین مباحث مطرح شده در این وبینار بود.
به گفته دکتر سرو قامت، هنجار نوعی الگوی رفتاری است که روابط اجتماعی را تنظیم می‌کند و اکثریت جامعه به آن پایبند هستند، درصورتی‌که فردی آن را رعایت نکند مورد سرزنش و یا حتی مجازات قرار خواهد گرفت.
دکتر سرو قامت در خاتمه دلایل تغییرات سبک زندگی مسئولانه را به طور کامل بازگو و عوامل آن را تشریح کرد.


نظرات کاربران
کد امنیتی