1400/06/27
دیدار دکتر حسین قناعتی ریاست محترم دانشگاه با حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمجید سیدقریشی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه
دکتر حسین قناعتی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز شنبه 27 شهریور 1400 با حضور در دفتر نهاد با حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمجید سیدقریشی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دیدار کرد.
دیدار دکتر حسین قناعتی ریاست محترم دانشگاه با حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمجید سیدقریشی مسئول دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

به گزارش روابط‌عمومی دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر قناعتی سرپرست محترم دانشگاه علوم پزشکی تهران در روز شنبه 27 شهریور 1400 با حضور در دفتر نهاد با حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمجید سیدقریشی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه دیدار کرد.
در ابتدای این نشست حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی، ضمن عرض خیرمقدم به دکتر قناعتی حضور ایشان را موجب مسرت و افتخار دانست و افزود: امیدوارم دوره شما دوره شکوفایی و ارتقا دانشگاه باشد. این دانشگاه با داشتن اساتید و محققان و مدیران توانمند ظرفیت‌های فراوانی جهت تعالی و رشد دارد.

UF/Ghoreishi800.jpg

در ادامه دکتر قناعتی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور در دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ با اشاره به ظرفیت‌های دانشگاه وظیفه خود را در این دوره، آموزش و تربیت دانشجویان متعهد و ارتقای فعالیت‌های بهداشتی و درمانی دانشگاه خصوصاً در دوران بیماری کرونا دانست.

http://nahad-tums.ir/UF/Gh500jpg.jpg

وی همچنین ابراز امیدواری کرد که با همکاری همه بخش‌های دانشگاهی خصوصاً همراهی نهاد رهبری، شاهد پیشرفت‌ها در حوزه‌های آموزشی، فرهنگی و پژوهشی دانشگاه باشیم.


نظرات کاربران
کد امنیتی