1400/06/22
پیام تبریک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به دکتر حسین قناعتی
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در پیامی، انتصاب دکتر حسین قناعتی به سمت سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران را تبریک گفت.
پیام تبریک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به دکتر حسین قناعتی

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، متن پیام مسئول نهاد به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

احتراماً انتصاب شایسته حضرتعالی به‌عنوان سرپرست دانشگاه علوم پزشکی تهران را تبریک عرض می‌نمایم.
حضرتعالی که از مفاخر دانشگاه و دارای سابقه درخشان علمی و پژوهشی و از نیروهای متعهد و انقلابی هستید امید است دوران مسئولیت شما، دوران شکوفایی، رشد و بالندگی دانشگاه باشد.
دانشگاه علوم پزشکی تهران که نماد علمی کشور محسوب می‌شود با بهره‌مندی از اساتید، متخصصان و نخبگان ارزشمند و وجود دانشجویان مستعد و کادر خدوم و پرتلاش، دارای ظرفیت‌های بی‌نظیری است که در سایه مدیریت کارآمد، جامع‌نگر و با روحیه انقلابی و جهادی، می‌تواند تحول‌آفرین در زمینه‌های علمی، پژوهشی و درمانی باشد.
امیدوارم حضرتعالی با برنامه‌ریزی و توجه جدی به اسناد بالادستی خصوصاً سند اسلامی شدن دانشگاه‌ها و بیانیه گام دوم انقلاب در جهت دولت‌سازی اسلامی که زمینه تمدن نوین ایران اسلامی است موفق و موید باشید و با همدلی و همراهی مدیران و اساتید گرامی، زمینه رشد و ارتقا دانشگاه را فراهم آورید.
از خداوند منان می‌طلبیم که به مدیران دلسوز ما توانمندی، قوت اراده، خلق نیک و دوراندیشی در جهت خدمت مخلصانه عنایت فرماید.

میر مجید سیدقریشی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری

نظرات کاربران
کد امنیتی