1400/06/01
پیام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت روز پزشک
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در پیامی به مناسبت روز پزشک، از مجاهدت‌های پزشکان گران‌قدر دانشگاه به‌عنوان فرماندهان خط مقدم نبرد با کرونا، تقدیر کرد.
پیام مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت روز پزشک
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، متن پیام مسئول نهاد به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم

یکم شهریور، سالروز تولد طبیبِ برجسته و نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ‌الرئیس ابوعلی سینا فرصتی است که به مناسبت نام‌گذاری این روز به‌عنوان «روز پزشک»، از تلاش‌های همه طبیبان فرزانه و جامعه پزشکی تلاشگر ایران اسلامی قدردانی کنیم.
بلای جهانگیر کرونا، در کنار همه مصیبت‌هایی که بر جامعه بشری تحمیل کرد؛ باعث تعالی جایگاه پزشکان تلاشگر و همه زحمتکشان کادر درمانی در دیدگاه و نگاه همه مردم شد که این سرمایه ارزشمند اجتماعی، در سایه مجاهدت‌های پزشکان، به‌عنوان فرماندهان خط مقدم این نبرد بزرگ به دست آمد.
افتخار بزرگ ما در دانشگاه علوم پزشکی تهران، حضور طبیبان بزرگی در این دانشگاه است که در کنار تخصص ارزشمندشان، دلسوزی و مجاهدت‌هایشان در خدمت به بیماران در این همه‌گیری جهانی، برگ زرین دیگری بر تاریخ پرافتخار دانشگاه افزود.
این‌جانب با تبریک این روز عزیز به همه پزشکان و طبیبان بزرگ دانشگاه، از خداوند متعال برای همه پزشکان و کادر درمانی کشور، سلامت، سعادت و عاقبت خیر مسئلت می‌کنم و امیدوارم شهید بزرگ این ماه، حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام، همه این عزیزان را مشمول دعای خیر خود در این دنیا و شفاعت خاص خود در دیار باقی بفرماید.

میر مجید سیدقریشی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی