1400/04/05
برگزاری جلسه گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران
جلسه گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران، روز دوشنبه 31 خرداد 1400 در سالن حکیم دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
برگزاری جلسه گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان علوم پزشکی کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط‌عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این نشست روز دوشنبه 31 خرداد 1400 از ساعت 8 در سالن حکیم دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور اعضای گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان، دکتر سیم فروش، دکتر انصاری، دکتر قربانی، دکتر رحمانی، دکتر علی‌نژاد عمرانی، مسئول مرکز قرآن و عترت وزارت بهداشت و درمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری، معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، دکتر پور غریب، معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه و کارشناسان حوزه قرآن و عترت برگزار شد.
در این جلسه دکتر سیم فروش ضمن تأکید بر اهمیت همگرایی و جلسات قرآنی پزشکان و نحوه تشکیل کارگروه گفت: گروه قرآن، عترت و سلامت فرهنگستان امیدوار است با فعالیت‌های خود و بهره‌گیری از توان صاحب‌نظران و متخصصان حوزه، دانشگاه و پزشکان قرآنی بتواند آگاهیها و اطلاعات قرآنی این قشر مهم و تأثیرگذار در جامعه را افزایش دهد. امید است گردهمایی‌های سالیانه از درون‌مرزی به برون‌مرزی نیز گسترش‌یافته و به‌صورت بین‌المللی و از کشورهای اسلامی شروع شود.
در ادامه این جلسه حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری ضمن تشریح برنامه‌های حوزه قرآن و عترت دانشگاه بر نشر و ترویج معارف قرآنی تأکید نمود.
در این جلسه مباحثی نیز پیرامون میزبانی نهمین همایش ملی قرآن، عترت و سلامت نیز مطرح شد.


نظرات کاربران
کد امنیتی