1399/12/20
برگزاری جلسه شورای دبیران هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران
به همت مدیریت هم‌اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران، نشست دبیران هم‌اندیشی نهاد برگزار شد.
برگزاری جلسه شورای دبیران هم‌اندیشی استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این جلسه از ساعت 13 روز سه شنبه 19 اسفند 99 با حضور حجت الاسلام والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری، معاون نهاد، دکتر ناطق پور، دبیر هم‌اندیشی استادان نهاد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین خالصی نژاد مدیر هم‌اندیشی استادان نهاد و نمایندگان هم‌اندیشی استادان و همچنین رابطین نهاد در دانشکده‌ها برگزار شد.
در ابتدای این جلسه و پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، دکتر ناطق پور، دبیر هم‌اندیشی استادان نهاد ضمن عرض خیرمقدم و تشکر از فعالیت‌های انجام‌شده دبیران هم‌اندیشی طی سال جاری به قرائت دستور جلسه پرداخت.
در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین خالصی نژاد، مدیر هم‌اندیشی استادان نهاد به ارائه گزارش عملکرد مدیریت هم‌اندیشی استادان در سال 99 پرداخت و گفت: در طول یک سال سپری‌شده 28 برنامه هم‌اندیشی و دانش‌افزایی استادان برگزار شد که در مجموع در این جلسات 5684 نفر/ ساعت برنامه آموزشی تدارک دیده شد و قریب به 3990 گواهی حضور در جلسه، برای استادان شرکت‌کننده صادر شد.
در ادامه اعضای جلسه به ارائه نظرات خود در مورد برنامه‌های برگزارشده در سال جاری و بیان پیشنهاد‌ها و نظرات خود برای اجرای برنامه‌ها در سال 1400 پرداختند.
در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی ضمن تشکر از دبیران هم‌اندیشی با اشاره به این حدیث از امام موسی کاظم(ع) که می فرماید: « إنَّ أعظَمَ النّاسِ قَدَراً الَّذِی لایَرَی الدُّنیا لِنَفسِه خَطَرا، اما إنَّ أبدانَکُم لَیس لَها ثَمَنٌ إلّا الجَّنه، فَلا تَبِیعُوها بِغِیرِها - به راستی که با ارزش‌ترین مردم کسی است که دنیا را برای خود مقامی نداند، بدانید بهای تن شما مردم، جز بهشت نیست، آن را جز بدان مفروشید.» گفت: خریدار همه اعمال ما خداست.
وی در ادامه گفت: امسال به خاطر شرایط کرونا سال سخت و ویژه ای را پشت سر گذاشتیم، در آستانه سال جدید هستیم که امیدوارم سال گشایش و رفع این بلایا باشد و خداوند منان عطایای خودش را در این بلایا شامل همه بگرداند.
ایشان در ادامه اظهار داشت: سال آینده سال مهمی است و ما انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم. گردش قدرت یک امر مطلوبی است و همه باید خود را شریک در این امر بزرگ بدانند. کشور متعلق به همه مردم است و باید برای ساختن آن و عبور از مشکلات همکاری کنیم.
وی همچنین افزود: تبیین معیارها در محیط نخبگان، از وظایف دبیران هم اندیشی است. برگزاری جلسات، نشست ها و مناظره ها می تواند به رونق و روشنگری کمک کند.
در بخش پایانی این جلسه، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، از رابطین هم‌اندیشی استادان به نمایندگی از استادان دانشگاه تقدیر کرد.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی