1399/11/19
برگزاری آئین افتتاحیه و روز اول دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و قریب 250 تن از اعضای هیئت‌علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران، آئین افتتاحیه دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه برگزار شد.
برگزاری آئین افتتاحیه و روز اول دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، آئین افتتاحیه دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه از ساعت 13 روز شنبه 18 بهمن 99 بر بستر سامانه اسکای روم دفتر نهاد برگزار شد.
در ابتدای این مراسم و پس از تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید، دکتر مهدی ناطق پور، دبیر هم‌اندیشی استادان دانشگاه ضمن خیرمقدم و تبریک ایام الله دهه فجر به استادان شرکت‌کننده در طرح، گفت: مدیریت هم‌اندیشی استادان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در کنار برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و جلسات دانش‌افزایی در مراکز درمانی و دانشکده‌ها، هرسال حداقل یک دوره ضیافت اندیشه برگزار می‌کند. امسال به دلیل شرایط موجود، بصورت مجازی 16 ساعت در خدمت شما هستیم و پیرامون مباحثی مانند: اندیشه سیاسی، رسانه و فضای مجازی، تعلیم و تربیت، سبک زندگی و معرفت دینی، مطالبی را خدمت شما ارائه خواهیم داد.
در ادامه برنامه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تبریک ایام الله دهه فجر و ولادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز زن به استادان حاضر در این دوره، با اشاره به اهمیت دانش افزایی، گفت: زیست آگاهانه، امروز در دنیا نیازمند کسب مهارت هایی است و بدون این مهارت ها نمی توان حتی از دانش تخصصی خود هم استفاده کرد.
وی در ادامه گفت: ما بعد از انقلاب، زندگی پر چالشی را تجربه کردیم و برای مستقل زیستن، بهای زیادی پرداختیم. در این حوزه ما نیاز بیشتری به هم اندیشی و گفت و گو داریم.
مسئول نهاد در خاتمه گفت: این جلسات فرصتی است که ما را از فضای زندگی روزمره خارج می‌کند و از همه شما تقاضا می‌کنم با سؤالات و بیان نظرات خود، مسائل اساسی و عینی را در این کلاس‌ها به بحث و تبادل‌نظر بگذارید.

برگزاری آئین افتتاحیه و روز اول دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران
در ادامه برنامه، روز اول دهمین مرحله طرح دانش‌افزایی ضیافت اندیشه استادان دانشگاه با برگزاری کارگاه‌های آموزشی با عنوان «اندیشه سیاسی» برگزار شد.
در ابتدا دکتر گنجی به ارائه موضوع «جریان شناسی رسانه»، و در ادامه دکتر اسماعیلی به بیان موضوع «آینده انقلاب اسلامی»، پرداختند.
توضیح اینکه دهمین دوره طرح ضیافت اندیشه استادان در 16 ساعت آموزشی از روز شنبه 18 بهمن تا 28 بهمن 99 بر بستر سامانه اسکای روم دفتر نهاد برگزار خواهد شد.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی