1399/11/05
بازدید مسئولان و معاونان‌ دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان تهران از نمایشگاه دستاوردهای هوافضای سپاه
به همت دفتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان تهران و با هماهنگی های انجام شده با نیروی هوا فضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مسئولان و معاونان‌ محترم دفاتر، از نمایشگاه دستاوردهای حوزه دفاعی کشور بازدید کردند.
بازدید مسئولان و معاونان‌ دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های استان تهران از نمایشگاه دستاوردهای هوافضای سپاه

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سید قریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با همراهی دکتر پور غریب، معاون دانشجویی و فرهنگی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری، معاون نهاد و حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدوی سیرت، معاون نهاد رهبری پاستور روز شنبه، چهارم بهمن 99 از دستاوردهای حوزه دفاعی کشور بازدید کردند.
در این بازدید که 3 ساعت به طول انجامید، دستاوردهای تلاشگران و متخصصین نیروهای جهادی که با تلاش مضاعف خود، پیشرفت، پویایی و موفقیت را در عرصه علم به ارمغان آوردند بسیار تحسین برانگیز بود. نکته قابل توجه در این دستاوردها، رشد و ارتقای دانش و تولید در عرصه های مختلف از جمله موشک، پهپاد، معکوس سازی پهپاد، رادار، ماهواره، موشک انداز و... بود.
لازم به ذکر است، در نمایشگاه توانمندی‌های راهبردی نیروی هوافضای سپاه تحت عنوان «پارک ملی هوافضا»، دستاوردهای مختلف نیروی هوافضای سپاه از آغاز شکل‌گیری تاکنون در حوزه‌های موشکی، پدافند هوایی، پهپادی، عملیات هوایی و فضایی در فضایی گسترده به نمایش در آمده است.


کلمات کلیدی: نمایشگاههوافضا
آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی