1399/10/30
حجت الاسلام والمسلمین شیرعلی پور: اگر در قدم برداشتن ما در علم، بعد الهی و معنوی نباشد؛ کمکی به ما در زندگی ابدی نخواهد داشت
جلسه معارفه دانشجویان دکتری پرستاری و بهداشت باروری ورودی جدید روز دوشنبه 29 دی ماه 99 در اسکای روم برگزار شد.
حجت الاسلام والمسلمین شیرعلی پور: اگر در قدم برداشتن ما در علم، بعد الهی و معنوی نباشد؛ کمکی به ما در زندگی ابدی نخواهد داشت

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، حجت الاسلام والمسلمین شیرعلی پور، رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، ضمن عرض تسلیت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها؛‌ ورود دانشجویان به عرصه جدید تحصیلی را خیر مقدم گفت و ابراز امیدواری کرد که ورود در عرصه جدید برای دانشجویان پر از خیر و برکت باشد.
وی افزود: هر جا که انسان قدم می گذارد و هر عرصه ای که پیش رو دارد، در هر برهه از زندگی برای انسان نشان دهنده هدفی است که انسان برای خودش ترسیم می کند. اما آن چشم انداز و هدف صرفاً نباید مادی و زمینی باشد. اگر می خواهیم این رویداد و چشم انداز جدید اثر بیشتری داشته باشد و بتوانیم از آن بهره بیشتری ببریم، نیاز هست که یک نگاه معنوی و معرفتی هم داشته باشیم. آن نگاه؛ نگاه الهی است.
حجت الاسلام والمسلمین شیرعلی پور تاکید کرد: باید بدانیم که هدف از ورود به این عرصه چیست؟ ما نیاز داریم که حتماً در جهت معنوی هم رشد کنیم و صرفاً نگاهمان دنیایی نباشد.
ایشان در ادامه اظهار داشت: اگر می خواهیم کاری که انجام می دهیم اثرش چند برابر شود، باید آن را برای خدا انجام دهیم. اگر در قدم برداشتن ما در علم، بعد الهی و معنوی نباشد؛ کمکی به ما در زندگی ابدی نخواهد داشت. اگر علم برای خداوند باشد؛ خدا برای عمر، زندگی، توان، امیدواری و معنویت ما برکت می دهد. برکتی که این نگاه خالصانه و معرفتی ایجاد می کند جایگزینی ندارد.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی