1399/09/04
پیام تبریک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به دانشجویان جدید دانشگاه
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در پیامی خطاب به دانشجویان جدید دانشگاه، حضور آنان در بزرگ‌ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور را تبریک گفت.
پیام تبریک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری به دانشجویان جدید دانشگاه

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، متن پیام مسئول نهاد به شرح زیر است:


بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ
وَیرَی الَّذِینَ أُوتُوا الْعِلْمَ الَّذِی أُنْزِلَ إِلَیک مِنْ رَبِّک هُوَ الْحَقَّ وَیهْدِی إِلَی صِرَاطِ الْعَزِیزِ الْحَمِیدِ1 (سبآ.6)

هرساله در آغاز سال تحصیلی، حضور دانشجویان جدید، مانند خون تازه‌ای در شریان‌های دانشگاه، باعث طراوت محیط دانشگاهمان می‌شد و هوای تازه و مطبوعی صحن و سرای دانشگاه را معطر می‌ساخت؛ اما متأسفانه در سال جاری - به‌واسطه ویروس منحوس کرونا – همه ما از نعمت بزرگ دیدار حضوری شما دانشجویان جدید دانشگاه محرومیم.
به فرزندان عزیزم قبولی در بزرگ‌ترین دانشگاه علوم پزشکی کشور را تبریک گفته و به آنان یادآوری می‌کنم که این دانشگاه محل حضور بزرگانی بوده که مانند ستارگان درخشانی در تاریخ طب کشور درخشیده‌اند و در این دوران خطیر نیز بی‌هیچ چشمداشتی، دلاورانه و ایثارگرانه، در صف مقدم خدمت به مردم در برابر این ویروس عالم‌گیر ایستاده‌اند.
از همه شما دانشجویان جدید دانشگاه خواستارم که فرصت حضور در این محیط علمی بزرگ و استفاده از تجربه استادان متعهد و متخصص دانشگاه را غنیمت بدانید و تلاش کنید در این برهه مهم از زندگی‌تان در کنار کسب تخصص، به خودسازی و تلاش برای تبدیل‌شدن به یک انسان بزرگ و یک حکیم متعالی، گام بردارید.
لازم است از تلاش خانواده یکایک شما عزیزان نیز قدردانی کنم و این موفقیت بزرگ را به همه آنان تبریک بگویم.
از خدای مهربان برای همه شما عزیزان در مدت حضور در دانشگاه آرزوی سلامت و بهروزی دارم و امیدوارم پس‌ازاین، توفیق خدمت به مردم بزرگوار این دیار نصیب یکایک شما گردد.

میر مجید سیدقریشی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه

1. و كسانى كه از دانش بهره يافته‌اند، مى‌دانند كه آنچه از جانب پروردگارت به‌سوی تو نازل‌شده، حق است و به راه آن عزيز ستوده ‌[صفات‌] راهبرى مى‌كند.

نظرات کاربران
کد امنیتی