1399/08/18
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیرعلی پور: علمی والاتر است که همراه با تزکیه باشد
رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده پرستاری و مامایی در مراسم خوشامدگویی به دانشجویان جدید این دانشکده بر تزکیه در کنار علم‌آموزی تأکید کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیرعلی پور: علمی والاتر است که همراه با تزکیه باشد
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مراسم خوشامدگویی دانشجویان جدید دانشکده پرستاری و مامایی، صبح روز شنبه 17 آبان ماه 99 به‌صورت مجازی و در محیط اسکای روم برگزار شدِ‌.
در بخشی از این برنامه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین شیرعلی پور، رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشکده پرستاری و مامایی ضمن تبریک و آرزوی پیروزی و بهروزی به دانشجویان جدید، با تأکید بر اهمیت علم و دانش در قرآن و احادیث، گفت: «العلم سلطان» یعنی علم، قدرت است‌ و علمی دست بالاتر است که همراه با تزکیه باشد یعنی اگر در کنار علم‌آموزی، تزکیه نباشد فایده‌ای ندارد.
وی ادامه داد: ورود به دانشگاه یک تحول جدید است؛ و این تحول یک برهه از زندگی است. اگر زندگی یک مسابقه قلمداد شود، ورود به دانشگاه حتماً 500 متر آخر این مسابقه است؛ وقتی وارد دانشگاه می‌شوید حتماً باید به پاسخ این سؤال که باید چه‌کار کنم و از کجا باید شروع کنم؛ افرادی که سراغ علم می‌روند باید حتماً به این سؤال پاسخ دهند.
وی در خاتمه گفت: نیت انسان باید پاک و برای قرب الهی باشد؛ قرار است شما به عده‌ای در آینده خدمت ارائه دهید این خدمت قرار است شما را به خداوند نزدیک کند.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی