1399/06/12
مراسم تقدیر از داوطلبین و گروه‌های جهادی فعال در بحران کرونا برگزار شد
با حضور مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، از داوطلبین و گروه‌های جهادی فعال در بحران کرونای دانشگاه علوم پزشکی تهران تقدیر شد.
مراسم تقدیر از داوطلبین و گروه‌های جهادی فعال در بحران کرونا برگزار شد
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، مراسم تقدیر از داوطلبین و گروه‌های جهادی فعال در بحران کرونا، با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر خسرو صادق نیت، رئیس مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، دکتر خورشید وسکویی، مشاور رئیس دانشگاه در امور بانوان، رنجبران، مدیر پرستاری دانشگاه، دکتر دهقان، معاون درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، معصومی، معاون پشتیبانی مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) و حجت‌الاسلام‌والمسلمین کریمی مسئول قرارگاه جهادی حضرت نرجس خاتون (سلام‌الله علیها)، روز سه‌شنبه 4 شهریورماه 99 در تالار امام مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.
در این مراسم دکتر خسرو صادق نیت از خدمات داوطلبان و گروه‌های جهادی تقدیر کرد و گفت: امیدوار بودیم که در موج سوم نیز این گروه در کنار کادر درمان بتوانند خدمات قابل‌توجهی را به کارکنان و بیماران مجتمع بیمارستان امام خمینی ارائه دهند.
در ادامه حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان به حضار جلسه گفت: حضور شما جهادگران در دانشگاه، روحیه ایثار و خود را ندیدن را به دانشگاه آورد و شما نشان دادید که می‌توان به کام خطر رفت و هیچ مزد و منتی هم از کسی انتظار نداشت.
وی یکی از دلایل نزول بلا را تعالی و بزرگ شدن عده‌ای برشمرد و گفت: خداوند به همه این توفیق را نمی‌دهد که الگو شوند اما شما در این دوران برای خیلی‌ها الگو شدید و در دورانی که همه به فکر مراقبت از خود بودند شما آمدید تا از دیگران مراقبت کنید؛ این خطرها را به جان خریدید، برای اینکه نشان دهید امت اسلامی می‌تواند در 14 قرن بعد از حیات پیامبر مکرم اسلام، چنین الگوهایی را از حضرت زینب (س) بگیرد.
مسئول نهاد در ادامه گفت: خداوند در یک حدیث قدسی می‌فرماید «يَا ابْنَ آدَمَ أَنَا حَيٌّ لاَ أَمُوتُ أَطِعْنِي فِيمَا أَمَرْتُكَ أَجْعَلْكَ حَيّاً لاَ تَمُوتُ - اى فرزند آدم! من زنده‌اى هستم كه نمى‌ميرم فرامين مرا اطاعت نما! تو را زندگى دهم كه هرگز مرگ در آن راه نيابد» که اگر کسی به این اعتقاد داشته باشد که خداوند می‌خواهد از انسان یک موجود نامیرا بسازد؛ وقتی خودش را در کانون بلا می‌اندازد مطمئن است که در آغوش امن بلا آفرین قرار می‌گیرد و من امیدوارم که ان شاء الله خداوند شما را جزء این همت‌های عالی قرار دهد.
توضیح اینکه گروه‌های جهادی نرجس خاتون از ابتدای بحران کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) حضور داشته و خدمات غیر درمانی شایانی را به بیماران کرونایی و همچنین کادر درمان مجتمع بیمارستانی امام خمینی ارائه داده‌اند.
در پایان مراسم از خدمات و اقدامات گروه جهادی تقدیر و تشکر شد و به همه این عزیزان لوح تقدیر اهدا شد.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی