1399/05/14
خدمت‌رسانی جهادگران سلامت حضرت نرجس خاتون (س) در موج دوم کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
با اوج گیری مجدد بیماری کووید-19 در کشور، تعدادی از جهادگران سلامت قراگاه جهادی حضرت نرجس خاتون سلام الله علیها با حضور در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) به ارائه خدمت به بیماران پرداختند.
خدمت‌رسانی جهادگران سلامت حضرت نرجس خاتون (س) در موج دوم کرونا در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، هم‌زمان با شیوع مجدد ویروس کرونا و افزایش حجم کاری کادر درمانی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، از روز شنبه 14 تیر 99، با هماهنگی‌های انجام‌شده توسط مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه با رئیس و مدیران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، داوطلبان قرارگاه جهادگران همیار سلامت حضرت نرجس خاتون علیهاسلام برای خدمت‌رسانی به بیماران بستری در بخش‌های کرونای مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) مستقر شدند.
در این مرحله هر یک از داوطلبان همیار سلامت، در دو شیفت صبح و عصر (12 ساعت) و به‌صورت یک روز در میان در کنار بیماران و کادر درمانی مشغول خدمت‌رسانی هستند.
در این طرح که با استقبال خوب بیماران و کادر درمانی روبرو شده تعداد 28 تن از برادران و 32 تن از خواهران در مجتمع بیمارستانی امام خمینی ره فعال هستند.
همیاران سلامت در مرحله نخست شیوع بیماری از تاریخ ۱۷ اسفند ۹۸ الی 2 اردیبهشت 99 به ارائه خدمت به بیماران مبتلابه کرونا و کمک به کادر درمانی بیمارستان پرداختند.
در این دوره گروه‌های دیگری از همیاران سلامت، در بیمارستان‌های شریعتی و بهارلو در حال ارائه خدمت هستند.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی