1399/03/29
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی: ارزش مستندسازی سالیان آینده مشخص می‌شود
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در پایان گفت‌وگوی خود با مستندسازان کووید ۱۹ در دانشگاه توصیه کرد مستندات به‌صورت قوی‌تر جمع‌آوری و با ابزار هنری مناسب در اختیار آیندگان قرار داده شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی: ارزش مستندسازی سالیان آینده مشخص می‌شود
حجت‌الاسلام‌والمسلمین میرمجید سیدقریشی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه که برای گفت‌وگو به استودیو شفآ (شجاعان فداکار آگاه) به طبقه هشتم ساختمان مرکزی دانشگاه آمده بود، گفت: هر مطلبی که از تاریخ گذشته داریم به دليل ثبت مستندات تاریخی است، به‌طور مثال اگر تاریخ طبری داریم به‌این‌علت است که در آن زمان به نوشته تحریر درآمده است.
وی افزود: اگر روابط عمومی دانشگاه این مستندات را ثبت و ضبط نکند و با امکانات جدید این فیلم نگهداری نشود ما تجربیاتمان را از دست خواهیم داد همان‌طور که گذشتگان توانستند تجربیات خود را با امکانات زمان خودشان جمع‌آوری و دست‌به‌دست در اختیار ما قرار دهند. ما باید به‌صورت قوی‌تر و بهتر و با ابزار هنری که به دل مردم بشیند این مستندات را نگهداری و بیان کنیم و در آینده به نسل بعدی بسپاریم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی با اشاره به سؤالات پرسیده شده و حضور خود در استودیو؛ گفت: مصاحبه‌گر خیلی مسلط و پیگیر مطالب مطرح‌شده بود، فضای صمیمی را شاهد بودم و همکاران و دوستان خوبی در استودیو حضور فعال دارند که نشان از فعالیت‌های برجسته روابط عمومی دانشگاه دارد. امیدوارم موفق و سلامت باشید.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی: ارزش مستندسازی سالیان آینده مشخص می‌شود

توضیح اینکه روابط عمومی دانشگاه از یک ماه و نیم پیش به مستندسازی اقدامات انجام‌شده در مدیریت کووید 19 در دانشگاه اقدام کرده است.

آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی