1399/03/18
حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری: پیشرفت‌های کشور درزمینهٔ تجهیزات پزشکی چشمگیر است
معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در مراسم تکریم و معارفه روسای سابق و جدید جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران، پیشرفت چشمگیر کشور در تولید تجهیزات پزشکی را مرهون تلاش‌های استادان این حوزه معرفی کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری: پیشرفت‌های کشور درزمینهٔ تجهیزات پزشکی چشمگیر است
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین غفاری معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران، با اشاره به تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص تعامل سازنده مجموعه‌های انقلابی با یکدیگر؛ گفت: مقام معظم رهبری امسال را سال جهش تولید نام‌گذاری کرده‌اند و دانشگاه ما نیز باید عرصه‌ی جهش تولید در تجهیزات پزشکی باشد.
معاون نهاد با اشاره به تخطئه اقدامات نظام درزمینهٔ تولیدات نظامی، توسط برخی افراد معاند؛ گفت: در سال‌های قبل عده‌ای که خیر کشور را نمی‌خواستند، به دنبال ضربه زدن به بخش دفاعی کشور بودند و ادعا می‌کردند با این اقدامات، مردم از گرسنگی خواهند مُرد و عده‌ای هم این بحث‌ها را می‌پذیرفتند؛ اما امروز شاهدیم بسیاری از افراد و حتی کشورها به پیشرفت‌های چشمگیر کشور درزمینه‌ی تجهیزات پزشکی اعتراف می‌کنند که این پیشرفت را مدیون استادان بزرگوار کشورمان هستیم.
وی در خاتمه ضمن تقدیر از زحمات دکتر طبایی و دکتر حبیبی، تشکر از زحمات افراد را شایسته‌ی اسلام و مورد تأکید اهل‌بیت (علیهم‌السلام) عنوان کرد.
توضیح اینکه مراسم تکریم دکتر سید مهدی طبایی رئیس سابق و معرفی دکتر مسعود حبیبی، سرپرست جدید جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران از ساعت 14 روز 13 خرداد 99 در تالار ابن‌سینای دانشکده پزشکی برگزار شد.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی