1399/02/23
برگزاری دوره آموزش مجازی حکمت عبادات
به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دوره آموزش مجازی کتاب «حکمت عبادات» آیت‌الله جوادی آملی در حال برگزاری است.
برگزاری دوره آموزش مجازی حکمت عبادات
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به مناسبت ماه مبارک رمضان و همچنین استفاده از فرصت آموزش مجازی در دوران کرونا، مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری با همکاری مرکز آموزش مجازی دانشگاهیان نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ها اقدام به برگزاری دوره آموزش مجازی از کتاب «حکمت عبادات» آیت‌الله جوادی آملی کرده است.
شرکت در این دوره آموزشی برای همه استادان، دانشجویان و کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران و همه جهادگران قرارگاه جهادی نرجس خاتون سلام‌الله علیها آزاد است و علاقه‌مندان می‌توانند با شرکت در این دوره، از امتیازات و جوایز آن بهره‌مند شوند.
اعطای گواهی پایان دوره برای افرادی که موفق به کسب حدنصاب آزمون پایانی (که به‌صورت چهارگزینه‌ای و آنلاین برگزار می‌شود) و همچنین اهدای کارت هدیه نقدی به‌قیدقرعه به افرادی که بیشترین نمره را در آزمون کسب کرده‌اند از امتیازات این دوره آموزشی است.
مهلت شرکت در این دوره آموزشی تا پایان روز پنجشنبه 15 خرداد 99 است.
برای دریافت منابع این دوره آموزشی و توضیحات لازم به صفحه اختصاصی این دوره آموزشی مراجعه کنید؛ همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با  شماره‌های 66581663 و 66581664 مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه تماس بگیرید.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی