1399/02/12
پیام تبریک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت روز استاد
حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدقریشی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در پیامی، ضمن تبریک روز استاد، از ایثارگری‌های کادر درمان دانشگاه تقدیر کرد.
پیام تبریک مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به مناسبت روز استاد
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، متن پیام مسئول نهاد به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
معلمی و علم‌آموزی که ادامه راه انبیا و اولیا الهی است؛ در طول تاریخ بر عهده بزرگ‌مردان و شیر زنانی بوده که با بذل عمر گران‌بهای خود و با گذشت و ایثاری مثال‌زدنی، نهال علم و دانش را سیراب کردند.
حقیقتاً همه‌ی پیشرفت‌های معنوی و مادی بشر ریشه در تربیت انسان‌ها دارد که از منبع زلالِ ایمان، معرفت، تعهد و ایثار معلم سیراب می‌شوند؛ از این منظر کشور وامدار همه‌ی استادانی است که به‌حق چراغ هدایت بشریت را به تأسی از پیامبر اعظم (ص) روشن و فروزان نگاه داشته‌اند.
مفتخریم که در این روزهای سخت کرونایی کشور، مردم ما، با جنبه دیگری از معلمی که همانا بذل جان و سلامتی از جانب همه پزشکان، پرستاران و کادر درمان، برای دفاع از سلامت کشور بود، آشنا شدند و این بزرگان، درس ایثار و ازخودگذشتگی به همه ما آموختند که در این راه، استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران، به‌حق، پیشگام، پیشرو و در خط مقدم این جهاد بزرگ بودند و کما فی السابق خوش درخشیدند.
به پیشگاه همه استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران خاضعانه سلام و درود می‌فرستم و از خدای بزرگ و مهربان برای همه پزشکان، پرستاران و کادر درمان کشور، سلامتی، توفیق و حسن عاقبت مسئلت می‌کنم.
میر مجید سیدقریشی
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی