1398/11/27
برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با محوریت سیره حضرت فاطمه زهرا (س) در شبکه بهداشت اسلامشهر
به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و شبکه بهداشت اسلامشهر، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با محوریت سیره حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها برگزار شد.
برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با محوریت سیره حضرت فاطمه زهرا (س) در شبکه بهداشت اسلامشهر
به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، به مناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها، کارگاه آموزشی سبک زندگی اسلامی با محوریت سیره حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها با حضور رابطین فرهنگی شبکه از ساعت 12:45 الی 14:15 روز شنبه 26 بهمن 98 در سالن شورای شبکه بهداشت اسلامشهر برگزار شد.
در این جلسه دکتر زهرا شکراللهی، ضمن تبریک ولادت بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا (س) و تبریک روز زن، گفت: یکی از ابعاد زندگی سالم و معنوی، داشتن چهار ارتباط اصلی انسان، یعنی ارتباط با خود، ارتباط با خدا، ارتباط با دیگران و ارتباط با طبیعت است که مهم‌ترین ارتباط انسان، ارتباط با خودش است که بنای اصلی ارتباطات بشر است.
وی در ادامه ضمن اشاره به سیره عبادی و معنوی بانوی گران‌قدر اسلام، روایاتی از حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها پیرامون جایگاه و آثار نماز و معنویت در زندگی دنیا و آخرت بیان کرد.
شکراللهی در ادامه به اعتقادات درباره زن در ادیان مختلف و ارزش و تکریم زن در دین اسلام پرداخت و سبک زندگی حضرت زهرا (س) را به‌عنوان زن مؤمنه و شاخص در دین اسلام و برای تمامی زنان عالم معرفی کرد و افزود: نقش‌های زنانه حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها در تمامی ابعاد عبادی، اجتماعی، خانوادگی و تربیت فرزند، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی الگوی مناسبی برای همه زنان است.


آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی