مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی تفسیر سوره احزاب ویژه ماه مبارک رمضان

به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران، مسابقه تفسیر سوره احزاب در ماه مبارک رمضان، ویژه استادان، کارکنان به همراه خانواده و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.مرجع پاسخ به سؤالات کتاب تفسیر سوره احزاب استاد محسن قرائتی است که توسط این مرکز به‌طور رایگان توزیع می‌شود. همچنین شما می‌توانید فایل (PDF) منبع مسابقه را از همین سایت دریافت کنید.

نحوه شرکت در مسابقه:
این مسابقه به دو شکل حضوری (برگزاری به عهده رابطین فرهنگی مراکز دانشگاه) و غیرحضوری ویژه استادان، کارکنان (به همراه همسر و فرزندان بزرگتر از 10 سال) و دانشجویان با شیوه ارسال پاسخنامه برگزار می‌شود.

روش ارسال پاسخنامه و شرکت در مسابقه:

روش اول (حضوری):
پاسخنامه را از محل مشخص‌شده جدا نموده و به رابطین فرهنگی این مرکز در محل کار خود تحویل دهید یا شخصاً به مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارسال نمایید.
روش دوم (پیامکی):
نام-نام خانوادگی-عبارت پرسنل یا خانواده پرسنل و محل خدمت پرسنل به همراه یک عدد چهارده‌رقمی را وارد کنید؛ به‌طوری‌که به‌جای حـروف الف، ب، ج، د شماره‌های 1،2،3،4 را در نظر گرفتـه شود (مثال: اکبر-حسینی-پرسنل دانشکده پزشکی– 12341234123412)، سپس به شماره 200097107 پیامک کنید.

سوالات مسابقه [دریافت]

منبع مسابقه [دریافت]
نظرات کاربران
کد امنیتی