مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی تفسیر سوره فرقان ویژه ماه مبارک رمضان

مسابقه تفسیر سوره فرقان در ماه مبارک رمضان، به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران، ویژه استادان، کارکنان به همراه خانواده و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.
مرجع پاسخ به سؤالات کتاب تفسیر سوره فرقان استاد محسن قرائتی است که توسط این مرکز به‌طور رایگان توزیع می‌شود. همچنین شما می‌توانید منبع مسابقه را به‌صورت آنلاین از این آدرس نیز مشاهده کنید.

نحوه شرکت در مسابقه:
این مسابقه به دو شکل حضوری (برگزاری به عهده رابطین فرهنگی مراکز دانشگاه) و غیرحضوری ویژه استادان، کارکنان (به همراه خانواده) و دانشجویان با شیوه ارسال پاسخنامه برگزار می‌شود.

روش ارسال پاسخنامه و شرکت در مسابقه:
 روش اول (حضوری): پاسخنامه را از محل مشخص‌شده جدا نموده و به رابطین فرهنگی این مرکز در محل کار خود تحویل دهید یا شخصاً به مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارسال نمایید.
روش دوم (پیامکی): نام-نام خانوادگی-عبارت پرسنل یا خانواده پرسنل و محل خدمت پرسنل به همراه یک عدد پانزده‌رقمی را وارد کنید؛ به‌طوری‌که به‌جای حـروف الف، ب، ج، د شماره‌های 1،2،3،4 را در نظر گرفتـه شود (مثال: اکبر-حسینی-پرسنل دانشکده پزشکی– 123412341234123)، سپس به شماره 200097107 پیامک کنید.

+ دریافت سؤالات مسابقه
کلمات کلیدی:
نظرات کاربران
کد امنیتی