ملتهای مسلمان باید روز بروز به یکدیگر نزدیک شوند و بیش از پیش در جهت وحدت گام بردارند زیرا تنها راه مقابله با جبهه دشمنان اسلام ، شکل گیری جبهه متحد امت اسلامی است.
 • ???? ????
 • ?????? ?? ????
 • ?????? ?? ??
 • ?????
 • ??????
 • ?????? ??? ???????
 • ????? ?????
 • ????? ??????
 • ???? ? ????
 • ?????
 • ????? ??
HyperLink
سامانه آموزش مجازی نهاد
سامانه رابطین مرکز فرهنگی قرآن و عترت
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
 
 
 حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسی زاده، مدیریت عقلانی و باحکمت و تدبیر را از عوامل موفقیت دانشگاه دانست
تاریخ: 96/07/17 مرکز : روابط عمومی

مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه در مراسم تکریم دکتر جعفریان، رئیس سابق و معارفه دکتر کریمی، سرپرست جدید دانشگاه، «خلوص»، «صداقت و یکرنگی» و «عقلانیت و هوشمندی» را از ویژگی‌های ممتاز دکتر جعفریان برشمرد و «همت والا»، «انصاف» و «حق‌گرایی» دکتر کریمی را ازجمله خصائص قابل‌ستایش سرپرست جدید دانشگاه معرفی کرد.
حجت الاسلام والمسلمین دکتر عیسی زاده، مدیریت عقلانی و باحکمت و تدبیر را از عوامل موفقیت دانشگاه دانست

 
 
در مراسم تکریم دکتر جعفریان، رئیس سابق و معارفه دکتر کریمی، سرپرست جدید دانشگاه علوم پزشکی تهران که 16 مهر 96 در سالن همایش‌های دانشگاه برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، بابیان اینکه دانشگاه در طول سالیان متمادی با زحمات و خون‌دل خوردن‌های بسیاری از استادان بزرگ و کارکنان پرتلاش به این جایگاه رسیده است افزود: بی‌شک یکی از دلایل موفقیت و برتری دانشگاه به مدیریت عقلانی، با حکمت و تدبیر آن برمی‌گردد.
مسئول نهاد افزود: این دانشگاه از چهره‌ها و شخصیت‌های برتر علمی، اخلاقی، تربیتی و معنوی برخوردار است که با در نظرگرفتن رضایت خدا و محوریت قرار دادن اخلاق و عقلانیت و تدبیر زمینه موفقیت دانشگاه را فراهم کرده‌اند.
وی با اشاره به تجربه خود در دوره‌های مختلف مدیریتی دانشگاه گفت: در طول 4 سال مدیریت دکتر جعفریان عقلانیت و تدبیر قابل‌مشاهده بود و خلوص، صداقت و یکرنگی، عقلانیت و هوشمندی جز ویژگی‌های شخصیتی ایشان است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده مدیریت دانشگاه را باوجود سلایق و علایق متنوع علمی، سیاسی و مدیریتی کار سخت و دشواری دانست و افزود: دکتر جعفریان در طول این 4 سال اجازه نداد دانشگاه به باشگاه سیاسی احزاب مختلف تبدیل شود.اداره متوازن و سالم دانشگاه میسر نمی‌شود مگر اینکه مدیریت آن از تدین و اخلاق اسلامی درونی همراه باعقل و تدبیر برخوردار باشد.
وی افزود: دکتر جعفریان در ابتدای مدیریتشان اعلام کردند که اصل احترام را در برخورد با استادان، همکاران و مراجعان رعایت می‌کنند و در طول این مدت آن را به اثبات رساندند.
عضو هیئت علمی مرکز تحقیقات علوم قرآن، حدیث و طب دانشگاه، ضمن خیرمقدم و تبریک به دکتر کریمی گفت: ایشان از شخصیت‌های برجسته و موفق دانشگاه هستند و مرکز قلب را که باعث افتخار و آبروی نظام و دانشگاه است را به‌خوبی اداره کردند.
وی موفقیت و همت بالای دکتر کریمی را قابل‌ستایش دانست و گفت: طبق شناختی که از ایشان دارم همیشه انصاف و حق‌گرایی را ملاک قضاوت خود قرار می‌دهند.

 
       ::        :: کلیه حقوق برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.
     Powered by MSMSoft