مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی جاذبه حسینی ویژه اربعین حسینی

به همت مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران، به مناسبت اربعین حسینی، مسابقه بزرگ کتاب‌خوانی جاذبه حسینی، ویژه استادان، کارکنان به همراه خانواده و دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.مرجع پاسخ به سؤالات کتاب جاذبه حسینی (گزینه بیانات رهبر معظم انقلاب اسلامی در خصوص اربعین حسینی) است که می‌توانید فایل (PDF) منبع مسابقه را از همین سایت دریافت کنید.

نحوه شرکت در مسابقه:
این مسابقه به دو شکل حضوری (برگزاری به عهده رابطین فرهنگی مراکز دانشگاه) و غیرحضوری ویژه استادان، کارکنان (به همراه همسر و فرزندان بزرگتر از 10 سال) و دانشجویان با شیوه ارسال پاسخنامه برگزار می‌شود.

روش ارسال پاسخنامه و شرکت در مسابقه:

روش اول (حضوری):
پاسخنامه را از محل مشخص‌شده جدا نموده و به رابطین فرهنگی این مرکز در محل کار خود تحویل دهید یا شخصاً به مرکز فرهنگی قرآن و عترت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ارسال نمایید.
روش دوم (پیامکی):
نام-نام خانوادگی-عبارت پرسنل یا خانواده پرسنل و محل خدمت پرسنل به همراه یک عدد پانزده‌رقمی را وارد کنید؛ به‌طوری‌که به‌جای حـروف الف، ب، ج، د شماره‌های 1،2،3،4 را در نظر گرفتـه شود (مثال: اکبر-حسینی-پرسنل دانشکده پزشکی– 123412341234123)، سپس به شماره 200097107 پیامک کنید.

روش سوم(پست الکترونیک):
تصویر پاسخنامه را به آدرس (mfquranetrat@gmail.com) ارسال کنید.

سوالات مسابقه [دریافت]

منبع مسابقه [دریافت]
کلمات کلیدی:
نظرات کاربران
کد امنیتی