معرفی «ستاد اوج» و کانال تلگرامی «همراه» بسیج دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهرانهرساله و با اعلام نتایج کنکور سراسری، خیل دانشجویان نخبه و باانگیزه‌ی کشور به سمت رشته‌ی پزشکی و دانشگاه علوم پزشکی تهران به‌عنوان یکی از برترین دانشگاه‌های کشور گسیل می‌شوند؛ دانشجویانی که با امیدهای بسیار پا در این دانشگاه می‌گذارند و آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند در همان ابتدا با سؤالات و ابهامات بسیاری دست‌وپنجه نرم می‌کنند. اینکه روند ثبت‌نام به چه صورت است، نحوه‌ی تدریس اساتید دروس مختلف به چه نحوی است، در زندگی خوابگاهی ممکن است با چه چالش‌هایی مواجه شوند، بخش‌های مختلف دانشگاه و وظایف هرکدام چیست و ده‌ها سؤال دیگر که از همان ابتدا ذهن این عزیزان را دچار درگیری بسیاری می‌کند، به‌نحوی‌که حتی در روزهای ابتدایی ترسی  - هرچند اندک - بر جسم و روح آن‌ها مستولی می‌شود.
بسیج دانشجویی با آگاهی به این هدف اقدام به تأسیس واحدی به نام «ستاد اوج» (استقبال از ورودی‌های جدید) سعی در حل مشکلات آموزشی، تحصیلی، فرهنگی و در کل دانشجویی این عزیزان دارد و در این راه از کمک و همیاری دانشجویان برتر در سال‌های بالاتر استفاده می‌نماید.
یکی از بخش‌های ستاد اوج، کانالی با عنوان «همراه» است که در پیام‌رسان تلگرام فعالیت می‌نماید و سعی دارد که به‌طور مستقیم به حل چالش‌های دوستان جدیدالورود بپردازد. این کانال از ابتدای ترم جدید تا پایان‌ترم دوم فعالیت خواهد کرد و وظیفه‌ی آن ارائه توضیحاتی درباره‌ی درس خواندن در دانشگاه، معرفی مجموعه‌های علمی و فرهنگی و ارائه‌ی نمونه سؤالات، جزوات و رفرنس‌های آموزشی است تا این دوستان در روزهای ابتدایی درگیری بسیاری برای خود احساس نکنند و با فراغ بال بتوانند اولین روزهای دانشگاهی خود را به سر برسانند.
مجموعه بسیج دانشجویی درراه خدمت‌رسانی به این کشور و به‌خصوص مجموعه‌ی عظیم و آینده‌ساز دانشجویی از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد و با این عنوان دست هر فردی را که قصد همیاری درراه رسیدن به این هدف را داشته باشد، به گرمی خواهد فشرد. ان شاء الله که همگان سربازانی پرتلاش درراه اعتلای نظام جمهوری اسلامی و آرمانه‌ای انقلاب اسلامی باشیم.

آدرس کانال‌های همراه دانشکده‌های مختلف دانشگاه علوم پزشکی تهران در پیام‌رسان تلگرام:
دانشکده پرستاری (@nmtums)
دانشکده دندانپزشکی (@dent_hamrah98)
دانشکده پیراپزشکی (@hamrah_pira)
دانشکده توان‌بخشی (@hamrah_rehab)
دانشکده داروسازی (@HamraheDarou98)
دانشکده پزشکی (@hamrahpezeshki98)

کلمات کلیدی:
نظرات کاربران
کد امنیتی