راز ماندگارى اين انقلاب، اتكاى به ايمانهاست؛ اتكاى به خداست. لذا شما مى‌بينيد آن روزى كه توده‌ى عظيم مردم در سرتاسر كشور احساس كنند كه دشمنى‌اى متوجه انقلاب است، احساس كنند كه دشمنىِ جدى‌اى وجود دارد، بدون فراخوان حركت ميكنند مى‌آيند. ...مردم وقتى احساس ميكنند دشمن در مقابل نظام اسلامى ايستاده است، مى‌آيند توى ميدان. اين حركتِ ايمانى است، اين حركتِ قلبى است...
 • ???? ????
 • ?????? ?? ????
 • ?????? ?? ??
 • ?????
 • ??????
 • ?????? ??? ???????
 • ????? ?????
 • ????? ??????
 • ???? ? ????
 • ?????
 • ????? ??
HyperLink
سامانه آموزش مجازی نهاد
سامانه رابطین مرکز فرهنگی قرآن و عترت
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
HyperLink
 
 
 مراسم اختتامیه هفتمین مرحله طرح دانش‌افزایی استادان با معرفی افراد برگزیده مسابقه کتاب‌خوانی برگزار شد
تاریخ: 96/06/16 مرکز : روابط عمومی

مراسم اختتامیه هفتمین مرحله طرح دانش‌افزایی استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران با حضور استادان شرکت‌کننده در این طرح، در تالار همایش‌های امام خمینی (ره) برگزار شد.
مراسم اختتامیه هفتمین مرحله طرح دانش‌افزایی استادان با معرفی افراد برگزیده مسابقه کتاب‌خوانی برگزار شد

 
 
گالری تصاویر

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، در ابتدای این مراسم که از ساعت 16 روز چهارشنبه، 15 شهریور 96 با تلاوت آیاتی از کلام‌الله مجید آغاز شد؛ دکتر ناطق پور، دبیر هم‌اندیشی استادان نهاد ضمن تشکر و قدردانی از حضور منظم استادان شرکت‌کننده در طرح و صبر و حوصله ای که بخرج دادند، اظهار داشت: از استادان و کارشناسان محترمی که قبول زحمت کردند و در کلاس‌ها مطالب ارزشمندی را ارائه کردند تشکر می‌کنم.

وی در ادامه ضمن ارائه گزارشی از برگزاری هفتمین مرحله طرح دانش‌افزایی استادان دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: در این مرحله 140 تن از اعضای هیئت علمی دانشگاه در این طرح حضور داشتند که این نشانه علاقه استادان محترم برای شرکت در این دوره‌های آموزشی است.

دکتر ناطق پور با اشاره به اینکه از این تعداد 2 تن استاد تمام، 30 تن دانشیار، 105 تن استادیار و 3 تن مربی در این دوره شرکت داشتند؛ اظهار داشت: در این دوره 67 تن از اساتید شرکت‌کننده آقا و 73 تن خانم و همچنین 57 تن از استادان دانشکده‌ها و 83 تن از اساتید بیمارستان‌ها و مراکز درمانی در این دوره حضور به هم رسانیدند.

در ادامه این مراسم حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن تقدیر از حضور منظم استادان در این طرح و تبریک بمناسبت ولادت امام هادی (ع) و فرا رسیدن عید بزرک غدیر و ولایت امیر مومنان (ع)، اظهار داشت: در دوران تاریخ بعد از امام رضا (ع)، جو سیاسی بسیار سختی بر علیه شیعیان وامامان آن دوره حاکم بود ، به همین دلیل آثار زیادی از فضائل علمی و اخلاقی امام هادی (ع) در دسترس نیست.

وی در ادامه با ذکر روایتی از امام هادی (ع) گفت: کسی که از خود راضی و مغرور باشد، ناراضیانش در بین مردم زیاد می شود. وی همچنین افزود: انسان نباید خودش و اعمالش را در چهار چوب غرور و خود پسندی قرار دهد و ما باید دائما یک مراقبت و خود کنترلی را در زندگی برای خود ایجاد کنیم.

وی در خاتمه سخنان خود ضمن تشکر از کارشناسان محترم بابت قبول زحمت و تدریس مفیدشان در کلاس ها اظهار داشت: ما امیدواریم که این جلسات برای اساتید محترم که وقت گرانبهایشان را در اختیار ما قرار دادند مفید بوده و همچنین از این عزیزان خواستاریم که ما را از نظرات مفید و سازنده شان برای مراحل بعدی بی بهره نگزارند.

در خاتمه برنامه نیز قرعه‌کشی مسابقه کتاب‌خوانی «سلام بر ابراهیم» و مسابقات ورزشی «دارت» و « تنیس روی میز» - که در حاشیه برگزاری این طرح برای استادان شرکت‌کننده ترتیب داده شد - برگزار شد که نتایج قرعه کشی و برندگان به شرح زیر است:

رشته دارت بخش آقایان:
1 ـ دکتر حجت رحمانی
2 ـ دکتر منصور شمسی پور
3 ـ دکتر شعبان علیزاده

رشته دارت بخش بانوان:
1 ـ دکتر زهرا توکل
2 ـ دکتر سحر یونس پور
3 ـ دکتر فاطمه خوش نوا

رشته تنیس روی میز:
1 ـ دکتر حجت رحمانی
2 ـ دکتر حسین امیر زرگر

مسابقه کتابخوانی:
1ـ دکتر رامین شاکری
2ـ دکتر زهرا سلیمانی
3ـ دکتر بتول پورابولی

توضیح اینکه هفتمین مرحله طرح دانش‌افزایی ضیافت اندیشه استادان از دوازدهم تا پانزدهم شهریور 96 در تالار همایش‌های امام خمینی (ره) مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد.


 
       ::        :: کلیه حقوق برای نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران محفوظ می باشد.
     Powered by MSMSoft