1397/02/19
برگزاری نشست ائمه جماعات بیمارستانی و اداری دانشگاه علوم پزشکی تهران
به همت مدیریت امور روحانیون و مبلغین نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه علوم پزشکی تهران، نشست ائمه جماعت بیمارستانی و اداری با محوریت برنامه های ماه مبارک رمضان برگزار شد.
برگزاری نشست ائمه جماعات بیمارستانی و اداری دانشگاه علوم پزشکی تهران
گالری عکس

به گزارش روابط عمومی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، این نشست از ساعت 15 روز سه شنبه 18 اردیبهشت 97 با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر عیسی زاده،مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه و 23 تن از ائمه جماعات بیمارستانی و اداری دانشگاه علوم پزشکی تهران در سالن شورای دفتر نهاد واقع در ساختمان معاونت غذا و دارو برگزار شد.
در ابتدای کارگاه حجت‌الاسلام ‌والمسلمین عیسی زاده، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ضمن خوشامد گویی و تبریک بمناسبت ایام مبارک ماه شعبان، از ائمه جماعات حاضر بخاطر زحماتی که در مجموعه بیمارستانی و اداری دانشگاه متحمل می شوند تشکر و قدردانی کرد.
وی در ادامه به فعالیت های برنامه ریزی شده برای ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: یکی از شاخص ترین فعالیت های ما برای ماه مبارک رمضان برنامه های تفسیری در حوزه قرآن است.
مسئول نهاد با اشاره به اینکه محوریت برنامه های تفسیری رمضان سال جاری سوره مبارکه فرقان است؛ گفت: برای ایجاد یک هماهنگی مطلوب در نهضت تفسیر در سطح دانشگاه هر ساله یک سوره از قرآن کریم و با محوریت یکی از کتب تفسیری حجت الاسلام والمسلمین قرائتی تعیین می شود که در سال جاری سوره «فرقان» برای نهضت تفسیر ماه مبارک رمضان انتخاب شده است.
وی  در ادامه گفت: یکی از ضعف ها در بدنه دانشگاه بحث احکام است که ما باید در این زمینه پویاتر و فعال تر عمل کنیم و باید تلاش کنیم یکی از ابعاد اصلی بحث های ما بیان احکام باشد؛ همچنین در بیان مسائل باید سطح مخاطبان را در نظر داشته باشیم و متناسب با نیاز ها و مشکلات آنان به طرح بحث بپردازیم.
در ادامه جلسه حجت الاسلام و المسلمین غفاری، معاون نهاد، آماری از  برنامه های تفسیری و سایر  برنامه های برگزار شده ماه مبارک رمضان سال گذشته ارائه و  توضیحات لازم را برای فعالیت های برنامه ریزی شده برای ماه رمضان سال جاری ارائه کرد.


کلمات کلیدی:
آخرین خبرها
پر بازدیدترین خبرها
سامانه‌های نهاد
نظرات کاربران
کد امنیتی